Ewa Farna zostawi swojego faceta?Dotychczas w życiu uczuciowym Ewy Farny (23 l.) panowała sielanka. Jednak piosenkarka – która z ukochanym Martinem Chobotem (27 l.) mieszka na co dzień w Czechach – zapragnęła zmiany. Jak dowiedział się Fakt, zamierza na stałe osiąść w Polsce. Jej partner nawet nie chce o tym słyszeć.

Związek Farnej przeżywa z tego powodu kryzys. Ona ma dość krążenia między Czechami a Polską, gdzie często występuje. Ukochany tego jednak nie rozumie, co doprowadza między nimi do spięć. – On sobie nie wyobraża zostawienia rodzinnego kraju. Nie rozumie, skąd u Ewy pomysł przeprowadzki na stałe – mówi znajomy piosenkarki.

Z kolei Farna nie przyjmuje argumentów partnera. Najważniejsze dla niej w tej chwili jest wyrwanie się spod skrzydeł rodziców, którzy w Pradze mieszkają tuż obok niej. – Ewa zapowiada, że nawet jeśli Martin się nie ugnie i zostanie w Czechach, ona nie zmieni decyzji. Nie zawaha się wystawić ich miłości na ciężką próbę, jaką byłby związek na odległość – dodaje nasz informator. Czy jej upór doprowadzi do rozstania?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Ewa Farna zostawi swojego faceta?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz