Ewa Farna zaręczona?!Ewa Farna i Martin Chobot chyba na dobrze zażegnali kryzys, o którym rozpisywano się pół roku temu. Według niektórych mediów, możliwe, że już niedługo zobaczymy parę na ślubnym kobiercu.

Ewa Farna od kilku tygodni zwiedza Stany Zjednoczone w towarzystwie swojego chłopaka, Martina Chobota . Jak twierdzili kilka miesięcy temu informatorzy, na których powoływał się “Fakt”, para przeżywała kryzys , a podróż za ocean miała pomóc go przezwyciężyć. Teraz z kolei do sieci trafiły kolejne, zupełnie przeciwne, pogłoski. Jak twierdzi “Fakt”, podczas wyjazdu Chobot miał w planach oświadczyć się wokalistce.

Martin jest pewien, że Ewa to ta jedna jedyna. Opowiadał od jakiego czasu, że jest już gotowy, by się oświadczyć. Czekał tylko na dogodny moment, a romantyczna podróż do Stanów jest do tego idealną okazją. Długo planowali ten siedmiotygodniowy wyjazd. Zorganizowali go tak, by zobaczyć jak najwięcej i odwiedzić wszystkie wymarzone miejsca – mówiła w gazecie osoba z otoczenia.

Tymczasem Farna właśnie wrzuciła do sieci zdjęcie, które opatrzyła romantycznym wpisem. Gwiazda poinformowała w nim, że para jest razem już trzy lata. Według “Party”, post może świadczyć o tym, że oświadczyny są już za nimi.

Świętujemy trzecią rocznicę naszego związku, ósmy rok gramy razem w zespole… Teraz jedziemy przez Stany Zjednoczone – nasze wspólne marzenie, o którym marzyliśmy 2 lata. Jest tutaj bosko, a ja nie wyobrażam sobie lepszego kumpla na taką podróż po USA i podróż życia, niż właśnie Jego – czytamy.

Niestety, żadnej oficjalnej informacji na ten temat Farna nie podała, możliwe więc, że post był jedynie podsumowaniem trzech lat spędzonych u boku ukochanego, a nie informacją o zaręczynach. Niezależnie od tego pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani gratulowali parze wytrwałości i miłości.

Gratulacje Ewa!! Kolejnych takich lat icon smile Ewa Farna zaręczona?!

Jakie słodziaki!

Życzę wam, abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć, dużo szczęścia i miłości. Ps. Słodko wyglądacie na tym zdj i uroczy wpis, Ewka. Odpoczywajcie sobie tam w tych Stanach <3 – pisali.
Żródło info i foto: plotek.pl
lg share en Ewa Farna zaręczona?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz