Ewa Farna z nową figurą!Ewa Farna słynie z tego, że nie przejmuje się negatywnymi komentarzami na swój temat. Jednak wiele wskazuje na to, że wokalistka w ostatnim czasie znacznie schudła. Widać?

Ewa Farna jako jedna z nielicznych polskich gwiazd może pochwalić się osiągnięcia za granicą. Gwiazda zdobyła szczyty popularności u naszych południowych sąsiadów: jej płyty pokrywają się tam złotem i platyną. W Polsce zasiadała m.in. w jury programu “X Factor” i była jedną z trenerek w “Bitwie na głosy”.

Popularność nie zepsuła jednak Ewy Farnej, która cieszy się niesłabnącą sympatią publiczności. Dlaczego? Ponieważ wokalistka ma do siebie dystans i często śmieje się ze złośliwych komentarzy (na przykład dotyczących swojej wagi). Wspiera również koleżanki z branży: znana jest z przyjaźni z Eweliną Lisowską i Margaret.

Ostatnio w jej życiu dało się zauważyć pewne zmiany, m.in. w sposobie ubierania się. Pisaliśmy o bardzo odważnej kreacji piosenkarki, która uwydatniła jej biust.

Tym razem fani i media zaobserwowali, że sylwetka Ewy Farnej zmieniła się. Mimo tego, że gwiazda zawsze podkreślała, iż nie ma zamiaru na siłę nic nikomu udowadniać i odchudzać się, publikowane na Instagramie najnowsze zdjęcia dowodzą, że wokalistka zeszczuplała.

Czy to efekt specjalnej diety i ćwiczeń czy może idealnie dobranych stylizacji, które sprytnie ukrywają wszelkie niedoskonałości sylwetki?
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Ewa Farna z nową figurą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz