Ewa Farna skradła Fryderyki swoim biustem!Fryderyki 2016 – na liście zwycięzców znaleźli się m.in. Zbigniew Wodecki, Lao Che i Taco Hemingway. Jednak to nie oni królowali za kulisami imprezy. Królową ścianki podczas rozdania Fryderyków 2016 została Ewa Farna. Biust wokalistki przykuwał uwagę! Czujecie się zahipnotyzowani? Jeśli nie – koniecznie sprawdźcie galerię zdjęć Farnej na Fryderykach

Ewa Farna skradła show zdobywcom Fryderyków 2016. To właśnie jej kreacja wzbudziła najwięcej zamieszania za kulisami wydarzenia. I choć wokalistka nie otrzymała statuetki, to nie dało się przejść obok niej obojętnie. Jej kreacja była tym bardziej zaskakująca, że piosenkarka do tej pory znana była ze swej skromności. Tym razem jednak postanowiła zaszaleć.

Ewa Farna seksowną marynarką z głębokim dekoltem pochwaliła się fanom jeszcze przed wyjściem na uroczystą galę. Bystre oczy internautów zwróciły uwagę na szczuplejszą figurę gwiazdy. Fani komplementowali Farną w komentarzach. Jednak nie wszystkie opinie umieszczone na Facebooku były pozytywne. Jedna z internautek stwierdziła, że stylizacja Farnej była zbyt wulgarna.

- Nie sądzę. Jest elegancja, ale wiedziałam, że poleci. Chociaż to tylko dekolt, a nie nagość” – broniła się Farna.
Żródło info i foto: se.pl
lg share en Ewa Farna skradła Fryderyki swoim biustem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz