Ewa Farna ratuje swój związek w USA!Ewa Farna (23 l.) i Martin Chobot (27 l.) postanowili zawalczyć o swoją miłość. Fakt dowiedział się, że wokalistka zaplanowała miesięczne wakacje w Ameryce, które spędzi sam na sam ze swoim chłopakiem. Czy przezwyciężą kryzys, który dotknął ich związek?

Pisaliśmy niedawno, że gwiazda chce przeprowadzić się na stałe do Polski. Ten pomysł nie przypadł jednak do gustu jej czeskiemu ukochanemu, który nie chciał opuszczać rodzinnych stron. I zaczęły się “schody”… Farna na razie większość czasu spędza wciąż w Czechach, ale wymyśliła sposób, by urobić partnera i przy okazji odpocząć od konfliktu. Zamiast w wakacje koncertować, zabiera Martina na miesięczny wypoczynek w USA.

– Ewa chce, by w jej związku na nowo wybuchła namiętność. Z dala od codzienności i problemów. Wierzy, że taki długi odpoczynek dobrze im zrobi, bo codzienne różnice zdań bardzo ich od siebie oddaliły. Ma też nadzieję, że w USA będą w stanie podjąć ostateczną decyzję co do przeprowadzki i wypracować kompromis, który zadowoli oboje – zdradza nasz informator.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Ewa Farna ratuje swój związek w USA!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz