Ewa Farna nie może poradzić sobie z nadwagąO figurze Ewy Farnej plotkuje się od dawna. Niektórzy twierdzili, że dzięki dodatkowym kilogramom piosenkarka wygląda seksowniej, inni wręcz przeciwnie – mówili, że zmaga się z nadwagą i powinna schudnąć. Ostatnio piosenkarka, która została nową jurorką „Idola”, opublikowała swoje zdjęcie z siłowni. Bardzo się zmieniła? Komentarze na temat figury Ewy Farnej co jakiś czas pojawiają się w mediach. Sama artystka skomentowała to w jednym z wywiadów, w którym dała do do zrozumienia, że nie obchodzi ją, co mówią ludzie.

– Nie czuję się gruba, czuję się zwykłą dziewczyną. Dla show-biznesu moje kształty nie są normalne, ale to nie znaczy, że nie są normalne w moim życiu – stwierdziła jakiś czas temu Ewa Farna w programie Dzień Dobry TVN.

Ewa Farna potwierdziła w RMF FM krążące od niedawna plotki, że została jurorką reaktywowanego “Idola”. W 5. edycji wokalnego talent-show zobaczymy także Elżbietę Zapendowską i Macieja Rocka. Wokalistka opublikowała ostatnio zdjęcie z treningu. Widać, że znów prezentuje nieco inaczej.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Ewa Farna nie może poradzić sobie z nadwagą

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz