Ewa Farna już po ślubie!Choć Ewa Farna rzadko opowiada w mediach o swoim życiu prywatnym, nie tak dawno zdobyła się na szczere wyznanie i stwierdziła, że jest już gotowa na ślub. 24-letnia wokalistka od czterech lat pozostawała w związku z gitarzystą jej zespołu, Martinem Chobotem, jednak nie zwierzała się tabloidom z przyszłych planów ślubnych.

Jak się okazuje, piosenkarka chciała do ostatniej chwili zatrzymać wszystko w tajemnicy. Właśnie poinformowała fanów, że wyszła za mąż za Martina, przy okazji dziękując gościom za medialną dyskrecję.

Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie sie cieszę, że moge Was o tym poinformowac “osobiście”, wlasnymi slowami – napisała na Facebooku. Bo jak się bardzo chce, to można, nawet w świecie showbussinesu, albo mamy szczęście do ludzi wokół siebie, którzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy…

Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem slub i przeżylismy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole. I tyle. Kochajcie się! To nie tylko papier, małżeństwo jest cool.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Ewa Farna już po ślubie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz