Ewa Farna broni swoich ud!Ewa Farna cały czas musi się mierzyć z rozmaitymi plotkami i opiniami na swój temat. Jak reaguje na doniesienia mediów? I jak komentuje niedawne głosy, że “ma za duże udo”? Z Ewą Farną porozmawialiśmy podczas niedawnej konferencji “Sylwester z Dwójką”. Zapytaliśmy wokalistkę, jak reaguje na plotki na swój temat.

- Jeśli to dotyczy tylko mnie, to jest ok. A jeżeli to dotyczy moich rodziców, jeżeli wszystkie sąsiadki pytają moją mamę, co się dzieje, to już nie jest dobre – powiedziała Farna w rozmowie z Plejadą.

Wokalistka skomentowała też dla nas sprawę jej “zbyt dużego uda”. – Ja nie pokazałam uda, tylko jakiś paparazzi dostał się na koncert, gdzie miałam przepiękną sukienkę i widać było moje seksowne udo. I ktoś napisał, że jest duże. I co z tego? Jak jest seksowne, to może być nawet trzy razy większe – mówi nam Farna, jednocześnie pokazując owe udo. Wokalistka dodała też, że są ludzie, którzy lepiej wyglądają ubrani i tacy, którzy lepiej wyglądają rozebrani. Ona należy do tej drugiej grupy.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Ewa Farna broni swoich ud!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz