Eva Longoria zaręczona!Po dwóch latach związku Eva Longoria przyjęła oświadczyny Jose Antonio Bastona. Wybrankiem gwiazdy jest prezydent największej latynoskiej stacji telewizyjnej i jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Dlatego bez problemu było go stać na romantyczny wypad do Dubaju oraz wizytę na pustyni, gdzie na Evę w oazie czekał namiot oraz pierścionek zaręczynowy.

Para poznała się na przyjęciu u przyjaciółki aktorki i od tamtego czasu jest nierozłączna. W wywiadzie dla Ellen DeGeneres Longoria przyznała, że jej chłopak ma “lepszy gust od niej i poświęca sporo wysiłku temu jak wygląda”. Gwiazda zapewniła, że stara się za nim nadążyć i być zawsze doskonała.

To jest wyczerpujące! Staram się mu dorównać. Jednak to zawsze on wie co będzie modne i obsypuje mnie prezentami od projektantów. To prawdziwy dżentelmen i silny mężczyzna, który dale mi wsparcie – powiedziała.

Na Instagramie Longoria opublikowała zdjęcie uwieczniające zaręczyny i jej pierścionek z okazałym rubinem. Napisała pod nim: Nareszcie się to stało! Zobaczcie także inne fotki gwiazdy i jej narzeczonego.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Eva Longoria zaręczona!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz