Eva Longoria z ogromnym brzuchem ciążowym!Eva Longoria, amerykańska aktorka meksykańskiego pochodzenia, karierę zrobiła dzięki niezwykłemu seksapilowi oraz charakterystycznej roli w kultowym serialu Gotowe na wszystko. Choć po skończeniu emisji próbowała powtórzyć sukces m.in. w produkcjach Telenovela czy Pokojówki z Beverly Hills, nie udało się to. Nie przeszkadza jej to jednak wciąż pozostawiać w centrum zainteresowania mediów i z wdziękiem prezentować się na różnych imprezach.

Choć aktorka jest już w dziewiątym miesiącu ciąży, wciąż pozuje do zdjęć i chętnie udziela się w swoich kanałach społecznościowych. Niedawno na jej Instagramie pojawiły się dwie nowe fotografie, na których widzimy naprawdę wielki brzuch, który jest opięty białą, dopasowaną sukienką. Trzeba przyznać, że Eva w takim wydaniu wciąż prezentuje się naprawdę doskonale.

Longoria musi wyjątkowo dobrze znosić swoją ciążę, skoro wciąż ma czas i siłę brać udział w życiu publicznym. Przypomnijmy, że nadchodzący potomek będzie jej pierworodnym, a dla jej męża Jose Antonio Bastona będzie to czwarte dziecko.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Eva Longoria z ogromnym brzuchem ciążowym!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz