Eva Longoria twarzą centrum handlowego w Poznaniu!Eva Longoria w połowie października przyleci do Polski. Tym razem nie będzie kręciła tu serialu ani filmu, ale otworzy nowe centrum handlowe w stolicy Wielkopolski

19 października nastąpi długo zapowiadane otwarcie galerii handlowej Poznania. Już dziś wiadomo, że pojawi się na nim Eva Longoria – modelka i aktorka znana głównie z serialu Gotowe na wszystko, który przez kilka sezonów był światowym hitem.

Jak się okazuje, gwiazda przyjedzie do Posnanii nie tylko na zakupy i po to, by w ramach promocji centrum zakupowego stanąć na ściance. Aktorka pomoże także rozstrzygnąć rywalizację, którą od wielu tygodni toczą ze sobą młodzi projektanci mody. Wraz z jury – Łukaszem Jemiołem, Anną Zejdler-Ibisz, Marceliną Zawadzką i stylistką oraz kostiumografem Anną Zeman wybierze ona zwycięską kreację w konkursie dla młodych polskich projektantów Dress for the Star. Zaprojektuj sukienkę dla Gwiazdy.

Podczas swojej wizyty w centrum handlowym Longoria zaprezentuje również autorską kolekcję z serii The Limited, a kreacje aktorki uzupełnione zostaną o stylizacje wybrane w obecnych w Posnanii butikach.

Wygląda zatem na to, że w końcu będzie na żywo zobaczyć słynną serialową kombinatorkę Gabrielle Solis i przekonać się, czy na żywo jest tak samo ujmująca, jak na ekranie telewizorów.

Jednak dlaczego Eva zdecydowała się przyjechać i promować centrum handlowe w niekoniecznie znanej jej Polsce, z którą nic jej specjalnie nie łączy. Czyżby z pobudek finansowych po zakończeniu kręcenia dochodowego serialu była teraz faktycznie „gotowa na wszystko”…?
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Eva Longoria twarzą centrum handlowego w Poznaniu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz