Eva Longoria pierwszy raz na czerwonym dywanie po urodzeniu dziecka. Jak się prezentowała?Eva Longoria była jedną z gwiazd premiery filmu “Dog Days”. Piękna aktorka niedawno urodziła syna. Jak się prezentuje kilka tygodni po porodzie? Eva Longoria w drugiej połowie czerwca po raz pierwszy została mamą. 43-letnia aktorka w szpitalu w Los Angeles urodziła syna, którego ojcem jest Jose Baston.

Teraz Longoria pojawiła się na premierze filmu “Dog Days”. Gra w nim jedną z głównych ról, obok m.in. Niny Dobrev, Vanessy Hudgens i Finna Wolfharda. Aktorka na czerwonym dywanie pokazała się w białej marynarce, która robiła też za sukienkę. Longoria tradycyjnie odsłoniła nieco dekolt i zaprezentowała zgrabne nogi.

Eva Longoria urodziła się w 1975 roku w teksańskim mieście Corpus Christi. Ma meksykańskie pochodzenie. Popularność zyskała dzięki roli Gabrielle w serialu “Gotowe na wszystko”.

Obecnie jest zamężna po raz trzeci. Wcześniej była żoną Tylera Christophera i Tony’ego Parkera, w 2016 wyszła za Jose Antonio Bastona. W grudniu ogłosiła, że spodziewają się narodzin syna.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Eva Longoria pierwszy raz na czerwonym dywanie po urodzeniu dziecka. Jak się prezentowała?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz