Eva Longoria już po ślubie!Gwiazda “Gotowych na wszystko” powiedziała “tak” starszemu o 6 lat Jose Antonio Bastonowi. Eva Longoria wzięła ślub w Valle de Bravo. Wśród gości byli m.in. David i Victoria Beckhamowie. Eva Longoria znana jest szerokiej publiczności przede wszystkim jako Gabrielle z kultowego już dzisiaj amerykańskiego serialu “Gotowe na wszystko”. Rola zapewniła jej stałe miejsce wśród najbardziej cenionych i najlepiej zarabiających zagranicznych gwiazd show-biznesu.

O jej życiu uczuciowym zawsze było głośno. Eva Longoria dwa razy się rozwodziła: w 2004 roku, po dwóch latach małżeństwa z Tylerem Christopherem, oraz w 2010 roku – tym razem po trzech latach związku małżeńskiego z koszykarzem Tonym Parkerem. Ten związek obfitował zresztą w wiele skandali, a o niewierności Parkera chętnie rozpisywały się media.

W 2015 r. Eva Longoria oficjalnie potwierdziła zaręczyny ze starszym od niej o sześć lat biznesmenem Jose Antonio Bastonem. Parę tworzą od kilku lat. Media za oceanem potwierdzają, że wczoraj (podobnie jak Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny!) Eva Longoria i jej partner wzięli ślub! A ledwie tydzień temu Longoria była w Cannes jako ambasadorka L’Oreal Paris.

Wesele na 200 osób

Szczegóły uroczystości są dosyć dobrze znane. Ślub Evy Longorii odbył się w prywatnej posiadłości Valle de Bravo, nad jeziorem oddalonym o 80 kilometrów od Mexico City. Wśród gości, którzy bawili się na weselu pary, była cała śmietanka towarzyska: David i Victoria Beckham, Ricky Martin z partnerem, Penélope Cruz i Katy Perry. Podobno samo wesele miało miejsce w niedalekim Acapulco, gdzie gości ulokowano w 5-gwiazdkowym hotelu.

Magazyn “People” relacjonuje, że panna młoda była uśmiechnięta i zrelaksowana, przyjęcie z pewnością należało do udanych, a goście weselni bawili się doskonale. Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Eva Longoria już po ślubie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz