Eurowizja 2018: Sławomir nie będzie startowałEurowizja 2018 to festiwal muzyczny, którzy w tym roku po raz kolejny będzie rozgrzewał serca i umysły milionów jego fanów na całym świecie. Zanim jednak reprezentanci z każdego kraju wylecą w maju na jego finał do Lizbony, najpierw muszą przejść eliminacje krajowe, zwane preselekcjami. Przez kilka ostatnich tygodni trwały gorące spekulacje, kto zgłosił się do tegorocznym preselekcji. Artyści mogli wysyłać swoje zgłoszenia do Telewizji Polskiej do 1 lutego 2018. Media donosiły, że jednym z kandydatów na polskiego reprezentanta na Eurowizję miałby być popularny w Polsce Sławomir. Czy muzyk faktycznie zgłosił się do polskich preselekcji? Wiemy!

Sławomir miał podobno zgłosić swój utwór do polskich preselekcji na Eurowizję 2018. Tak donosiły przynajmniej niektóre media. Kultowy w Polsce wokalista przebywał w ostatnim czasie na zagranicznych wakacjach, toteż trudno było uzyskać od niego jakikolwiek komentarz na ten temat. Teraz jednak radiu RMF FM udało się z nim skonstatować i poprosić o komentarz w kwestii jego domniemanego udziału w krajowych eliminacjach na Eurowizję. Czy Sławomir faktycznie chce wziąć w nich udział?

Jak wynika ze słów popularnego muzyka, Sławomir nie weźmie w tym roku udziału w polskich preselekcjach na Eurowizję 2018. Muzyka od razu jednak pocieszył swoich fanów, mówiąc, że wcale nie wyklucza udziały w tym festiwalu w latach kolejnych:

„Trzeba było bardzo szybko napisać piosenkę, a ja uważam, że pośpiech upokarza, więc spokojnie, przygotuję hita na tę okazję, a teraz będę trzymał kciuki za naszych!” – wyjaśnił Sławomir w rozmowie z radiem RMF FM.

Wielu fanów gwiazdora na pewno jest niepocieszonych słowami i decyzją muzyka. Myślicie, że Sławomir faktycznie miałby szasnę wygrać polskie preselekcje a potem europejski finał Eurowizji?
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Eurowizja 2018: Sławomir nie będzie startował

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz