Emily Ratajkowski nago na kartce świątecznej!Jak dużo modelka na niej pokazała? Emily Ratajkowski to popularna polska modelka, która bardziej znana jest zagranicą niż w Polsce. Modelka znana jest nie tylko ze swojej pięknej twarzy, ale także nienagannej sylwetki. I to właśnie nią postanowiła pochwalić się na swojej kartce bożonarodzeniowej. Komu zamierza ją wysłać?

W sezonie przedświątecznym gwiazdy co i rusz pokazują prezenty, jakie przygotowują dla najbliższych, choinki, które udekorowały oraz ozdoby domów, którymi będą cieszyć się przez najbliższy czas. Emily Ratajkowski poszła jednak o krok dalej i pokazała kartkę świąteczną, którą z tej okazji przygotowała. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, co się na niej znalazło!

Modelka wrzuciła ostatnio do sieci zdjęcie własnoręcznie przygotowanej kartki świątecznej, na której jest… jej zupełnie nagie zdjęcie! Oprócz tego na artystycznym, surrealistycznym dziele widzimy tez porozcinane zdjęcie starej sofy, dywanu oraz loftowych okiennic. Przyznajcie, że to dość oryginalna interpretacja świątecznego klimatu?

Nas najbardziej zastanawia jednak, komu Emily Ratajkowski wręczy taką kartkę…

Chcielibyście na święta otrzymać tak bezpruderyjny podarek…?
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Emily Ratajkowski nago na kartce świątecznej!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz