Emil Haidar ma już nową dziewczynę!Od rozstania z Emilem Haidarem (35 l.) Doda (32 l.) unika miłosnych historii. Najwyraźniej chce odpocząć od romansów. Nieco inaczej wygląda to u jej byłego faceta. Wiele wskazuje na to, że związał się z nową kobietą! Zarówno związek jak i samo rozstanie Dody i Emila Haidara były dość burzliwe. Para często zapewniała o wielkiej miłości, bardzo chętnie pozowała do wspólnych zdjęć, a mężczyzna kupował ukochanej drogie prezenty i obdarowywał ją ogromnymi bukietami kwiatów.

Sielanka trwała aż do listopada 2015 roku, kiedy to wokalistka poinformowała o zakończeniu związku. Nie dogadywali się, nie mówili sobie o wszystkim, a i uczucie się nieco wypaliło. Niedługo później wyszły na jaw kulisy tego rozstania.

“Zażądał każdego przedmiotu, jaki jej dał. Od skarpetek po rzeczy wartościowe. Facet zachował się jak prostak” – mówiła osoba zaprzyjaźniona z Rabczewską.

Sama Doda przyznawała, że po całej tej historii ma “mnóstwo dni, kiedy jest w tragicznym stanie psychicznym”. Podobno także Haidar przeżywał zakończenie związku. Jednak wiele wskazuje na to, że szybko się pozbierał. Na Instagramie opublikował fotkę z tajemniczą brunetką. Według internautów jest to jego nowa dziewczyna! Jak wam się podoba?
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Emil Haidar ma już nową dziewczynę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz