Elton John wściekł się podczas koncertu!Podczas jednego z koncertów Eltona Johna fani otoczyli fortepian, przy którym grał muzyk. To zachowanie widowni najwyraźniej tak wkurzyło artystę, że uciekł ze sceny. To miał być miły koncert. Jakiś czas temu Elton John postanowił zawiesić swoją karierę muzyczną, jednak zanim to zrobi postanowił pożegnać się z fanami i wyruszył w ostatnią trasę koncertową “Farewell Yellow Brick Road”. Niestety, podczas występu w Las Vegas artysta stracił panowanie nad emocjami.

John często podczas swoich koncertów zapraszał fanów na scenę. Tym razem jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Przy utworze “Saturday Night’s Alright For Fighting” muzyk wyśpiewał między wersami słowo “spie*dalaj” do mężczyzny, który jego zdaniem zbyt blisko podszedł i dotykał mikrofonu.

Jak donosi “Daily Mail”, Elton John próbował grać na pianinie i śpiewać, jednak potem zaczął krzyczeć do fanów, by trzymali się z daleka od niego i instrumentu. Ostatecznie w akcie frustracji Elton John uciekł ze sceny i przerwał koncert.
Źródło info i foto: plotek.pl
lg share en Elton John wściekł się podczas koncertu!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz