Elon Musk z nową dziewczyną na czerwonym dywanieMedia show biznesowe zaczęły się bardzij interesować amerykańskim przedsiębiorca i filantroprem Elonem Muskiem, gdy zaczął spotykać się z byłą żoną Johnny’ ego Deppa, Amber Heard. Związek z aktorką rozpadł się w lutym tego roku, ale wszystko wskazuje na to, że milioner już znalazł nową miłość. Na gali MET pokazał się u boku wywodzącej się z gruntu muzyki altarnaytywnej wokalistki, Grimes.

Para podobno zaczęła spotykać w marcu. Dla komentujących galę MET ich wspólne pojawianie się było ogromnym zaskoczeniem, ale czujni fani Muska mogli się tego spodziewać. Już wtedy zamieścił na Twiterze wpis, w którym chwalił Grimes na teledysk do jej nowej piosenki, nazywając go “najlepszym, jaki widział od dłuższego czasu.

Claire Elise Boucher, bo tak naprawdę nazywa się Grimes, ma 30 lat i pochodzi z Kanady. Jest wokalistką, autorką piosenek, producentką i artystką wizualną. Jest jedną z bardziej znanych gwiazd z nurtu muzyki alternatywnej, ale i tak trzeba przyznać, ze takie “sparowanie” to dość nieoczekiwany obrót sprawy.
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Elon Musk z nową dziewczyną na czerwonym dywanie

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz