Elizabeth Hurley ma 53 lata i wygląda obłędnie!Figura Elizabeth Hurley wciąż zaskakuje. Brytyjska aktorka, która przez 13 lat była związana z Hugh Grantem, mimo upływu lat doskonale się prezentuje. Choć ma już 53 lata chętnie publikuje zdjęcia swoje zdjęcia w kostiumie kąpielowym w mediach społecznościowych. Naprawdę jest na czym oko zawiesić…

Elizabeth Hurley to piękna kobieta. Pomimo upływających lat nadal może pochwalić się nieskazitelną figurą, idealną cerą i jędrną skórą. Modelka, która kilka lat temu została twarzą jednej z największych marek kosmetycznych, doskonale się prezentuje nawet poza planem zdjęciowym. Jak to możliwe, że Hurley mając 53 lata tak dobrze się trzyma?! Gwiazda chyba musi mieć świetne geny.

Na publikowanych w sieci zdjęciach widać, że aktorka najlepiej czuje się w bikini i na egzotycznych plażach. Mama 16-letniego syna chętnie odsłania szczupłe, długie nogi i płaski brzuch. Kuse stroje kąpielowe, wycięte topy i odsłonięte piersi to kwintesencja stylu brytyjskiej aktorki.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Elizabeth Hurley ma 53 lata i wygląda obłędnie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz