Egzotyczne wakacje Marceliny ZawadzkiejMarcelina Zawadzka (29 l.) poleciała z przyjaciółką, modelką Izabela Hryniewicka (30 l.), na wakacje do dalekiej Tajlandii. Prezenterka „Pytania na śniadanie” wypoczywa obecnie na egzotycznej wyspie Phi Phi. Podczas pobytu była Miss Polonia spotkała inną znajomą z salonów, modelkę Adriannę Pindarę.

Marcelina Zawadzka spełnia swoje marzenia i spędza urlop na rajskiej wyspie w Tajlandii. Prezenterka TVP2 wrzuciła właśnie do internetu kilka zdjęć z wakacji. Pochwaliła się na nich niezwykle seksownym kostiumem kąpielowym.

Zastanów się o czym marzysz? Zacznij marzyć i potem spełniać te marzenia… #wiem, ze to może błache i śmieszne ale zawsze chciałam spędzić noc w bungalowym domku, daleko od ludzi, praktycznie na drzewie a pod spodem woda… potrzeba było mi do tego trochę szczęścia, przyjaciela i taniego biletu do Tajlandii (a no i dzięki #pytanienasniadanie ze daliście mi wolne;) – czytamy we wpisie Zawadzkiej na Instagramie.

Marcelina korzysta z pięknej pogody i razem z przyjaciółką Izą Hryniewicką łapie promienie słońca. Podczas pobytu na Phi Phi, gwiazda „Pytania na śniadanie” niespodziewanie spotkała znajomą.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Egzotyczne wakacje Marceliny Zawadzkiej

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz