Egzotyczne wakacje Klaudii Halejcio!Klaudia Halejcio i Tomasz Barański tworzą parę od 2014 r. Wszystko zaczęło się przy okazji ich treningów do Tańca z gwiazdami. Ostatnio zakochali wyjechali na wakacje na Bali. Jak wypoczywają?

Klaudia Halejcio to aktorka znana z takich seriali, jak Złotopolscy, Rezydencja czy Pierwsza miłość. Szerszej publiczności dała się poznać również jako utalentowana tancerka. W pierwszej edycji Tańca z gwiazdami organizowanej przez telewizję Polsat zajęła 4. miejsce. Tańczyła w parze w Tomaszem Barańskim.

Jednak udział w show dał jej coś więcej niż tylko nowe umiejętności i fanów. Niemal od początku programu było widać, że między aktorką i tancerzem narodziło się płomienne uczucie. Plotki te potwierdziły się. Dzisiaj tworzą jedną z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Ich związek został poddany trudnej próbie. U Tomasza Barańskiego wykryto w 2014 r. nowotwór nerki. Tak mówili o tym czasie w ekskluzywnym wywiadzie udzielonemu Gali w tym roku:

Wszystko, co się wtedy wydarzyło, dało nam siłę, by teraz podążać za swoimi marzeniami. Nasz związek ma solidne podstawy – trudne początki tworzą mocną więź. Mam nadzieję, że na lata – powiedział.

Ostatnio zakochani wybrali się na wakacje na Bali. Klaudia Halejcio relacjonuje ich pobyt tym w mediach społecznościowych. Nie brakuje rajskich widoków, luksusowych wnętrz oraz gorącego słońca. Zobaczcie, jak aktorka i jej partner Tomasz Barański wypoczywają w tym egzotycznym zakątki świata.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Egzotyczne wakacje Klaudii Halejcio!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz