Edyta Herbuś już nie taka piękna?!Edyta Herbuś niedawno pochwaliła się swoim zdjęciem, na którym jest czerwona! Czyżby tancerka przesadziła z samoopalaczem? A może w jej życiu wydarzyła się jakaś tragedia? Otóż, nic z tych rzeczy. Herbuś postanowiła pochwalić się zdjęciami po premierze spektaklu “Hommage a Tadeusz Kantor – Istnienie Wspomnienia”, w którym zagrała. Premiera sztuki odbyła się 8 grudnia w warszawskim Teatrze Polskim.

Edyta Herbuś była zachwycona swoją rolą w sztuce „Hommage a Tadeusz Kantor – Istnienie Wspomnienia”! Spektakl zadedykowano jednemu z najwybitniejszych polskich twórców, Tadeuszowi Kantorowi. Oczywiście na premierze nie mogło zabraknąć partnera życiowego Herbuś, Mariusza Trelińskiego. – To piękny projekt w reżyserii Natalii Korczakowskiej którego pomysłodawczynią jest Wanda Waska. Jestem niezwykle szcześliwa, bo ta praca była nie tylko wyzwaniem, ale też ogromną przyjemnością. Dziękuje za zaufanie, twórcze spotkania i za to, że powierzono mi role tej wyjątkowej kobiety. Maria Stangret była malarką, aktorką, pisarką i żoną Kantora – napisała Herbuś na swoim profilu na facebooku.

Wielu widzów po sztuce podkreślało, że ich uwagę zwróciła odważna charakteryzacja tancerki. Chwilami Herbuś była wręcz nie do poznania. Poświęciła swoją zjawiskową urodę, by wiarygodnie stworzyć sceniczną postać. Miała ciało pokryte specjalna farbą.

To kolejna sztuka teatralna w dorobku Edyty Herbuś, która kolejny raz udowadnia, że po tym jak była doskonałą tancerką, przyszedł czas, by realizować się na innych płaszczyznach sztuki. Jako aktorka znowu poradziła sobie znakomicie. Edyta Herbuś zagrała już w spektaklu “Diwa”, w którym na scenie partnerowała jej Małgorzata Bogdańska. Za występ w tej sztuce tancerka dostała wiele pozytywnych recenzji.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Edyta Herbuś już nie taka piękna?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz