Edyta Górniak wygryzła Agnieszkę Chylińską?!Gdzie się nie pojawi, gwarantuje rozgłos. Mowa o Edycie Górniak (43 l.), którą chce pozyskać TVN – dowiedział się Fakt. Chodzi o nową edycję programu „Mam talent”. Wokalistka miałaby tam zastąpić Agnieszkę Chylińską (40 l.), która myśli o rezygnacji z bycia jurorką.

Jesienią zobaczymy już dziewiątą edycję show. Włodarze TVN bardzo chętnie widzieliby w niej Edytę. Stacja od dłuższego czasu szuka programu, w którym Górniak mogłaby się sprawdzić. – Pierwsze rozmowy w sprawie współpracy odbyły się tuż po Sylwestrze, na którym wystąpiła i zebrała świetne recenzje – mówi nasz informator.

Jedynym problemem było znalezienie odpowiedniego miejsca w ramówce dla piosenkarki. A że Chylińska zaczęła się zastanawiać, czy nie zrobić sobie jesienią wolnego, producenci programu stwierdzili, że to idealna okazja, by odnowić rozmowy z diwą. – Są jeszcze inne scenariusze. Gdyby jednak Chylińska się skusiła i została w show, to wymienią Małgorzatę Foremniak na Edytę. A kolejna wersja zakłada, że zaproponują jej udział w „Aplauz, aplauz”, bo do jego powrotu też się przymierzają – dodaje nasze źródło.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Edyta Górniak wygryzła Agnieszkę Chylińską?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz