Edyta Górniak kupiła drogi dom!Edyta Górniak (44 l.) przewróciła swoje życie do góry nogami. Spontanicznie wyprowadziła się z Warszawy i zamieszkała w Krakowie! Mało tego – Fakt dowiedział się, że kupiła sobie w stolicy Małopolski nowy dom za 1,5 miliona złotych. Górniak w sylwestra występowała w Krakowie i właśnie po sylwestrowym koncercie podjęła tę przełomową decyzję. – Jak obudziłam się 1 stycznia, pomyślałam: „Tak, tutaj będę mieszkać”. Zorganizowałam transport i przeprowadziłam się. Teraz mieszkamy tutaj z synkiem – tłumaczyła w poniedziałek w rozmowie z Radiem Kraków.

Według naszych informacji, 12-letni Allan chodzi już do nowej szkoły. Taka zmiana to dla niego na pewno spory szok, ale mama postarała się, by jak najłatwiej przystosował się do nowych warunków – Allan trafił do szkoły, do której uczęszczają jego znajomi z obozu letniego – wyjaśnia. Kiedy już Górniak zatroszczyła się o edukację syna, zabrała się do szukania domu. Poszło jej równie gładko. Ponoć willa na nowym osiedlu na obrzeżach Krakowa tak jej się spodobała, że zdecydowała się ją kupić już po pierwszej wizycie!

Decyzja o błyskawicznej przeprowadzce może wydawać się pochopna. Górniak przezornie jednak nie pozbyła się na razie domu w Warszawie. – Na pewno będzie dużo pracowała w stolicy. Samolotem można dostać się z Krakowa do Warszawy w godzinę, więc to dla niej żadne obciążenie. Ponadto będzie mogła nocować w swoim starym domu, z którego nie wywiozła wszystkich swoich rzeczy – mówi Faktowi znajomy gwiazdy.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Edyta Górniak kupiła drogi dom!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz