Edyta Folwarska w sesji dla “Playboya”!A to dopiero niespodzianka! Edyta Folwarska (31 l.) zrzuciła ciuszki i pokazała swoje wdzięki w magazynie dla panów. – To nie była łatwa decyzja – zdradza Edyta. – Ale zrobiłam to dla moich fanów!

Dziennikarka “Super Expressu” i prezenterka Polo tv, od lat prowadzi festiwale disco polo. I gdy wychodzi na scenę w seksownych kreacjach, wzbudza pożądanie. Teraz Edyta postanowiła pokazać trochę więcej ciała w magazynie dla panów. – Przez trzy lata “Playboy” kusił mnie propozycjami sesji. Nie mogłam się jednak zdecydować. W końcu uległam z racji tego, że niedługo wychodzi film Patryka Vegi “Kobiety mafii”, w którym zagrałam. Uznałam, że to idealna okazja, by wziąć udział w takiej przygodzie – mówi prezenterka. – Poza tym będzie to idealna pamiątka na stare lata – śmieje się.

Vega nie ukrywa, że dziennikarka ma wiele talentów i jeszcze nieraz zaangażuje ją do swoich produkcji.

- Edyta z pewnością pojawi się w moich filmach jeszcze nieraz. Ma wyczucie kamery, nie spina się przed nią, zachowuje się naturalnie. W przyszłości wpuszczę ją na jeszcze głębszą wodę – zapewnia reżyser.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Edyta Folwarska w sesji dla Playboya!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz