Eddie Murphy znów zostanie ojcem. To jego dziesiąte dziecko!Eddie Murphy i jego wieloletnia partnerka – Paige Butcher, spodziewają się dziecka. 57-letni aktor, już po raz dziesiąty (!) zostanie ojcem.

Eddie Murphy zostanie ojcem po raz dziesiąty! 57-letni aktor ma już naprawdę sporą gromadkę dzieci, a jego rodzina wkrótce znów się powiększy. Jak donoszą zachodnie media, jego wieloletnia partnerka – Paige Butcher (39), jest w ciąży. Radosną nowinę potwierdził rzecznik Eddie’go Murphy’ego: “Eddie Murphy i jego wieloletnia partnerka Paige Butcher z radością ogłaszają, że w grudniu urodzi się ich drugie dziecko” – oświadczył. Paige Butcher i Eddie Murphy są parą od 2012 roku i doczekali się już 2-letniej córki, Izzy Oony. Plotki o powiększeniu ich rodziny wywołały ostatnie zdjęcia zrobione przez paparazzi, na których widać wyraźnie zaokrąglony brzuch modelki.

Eddie Murphy ma już ośmioro dzieci ze swoimi poprzednimi partnerkami. Jego najstarszy syn, owoc związku z Paulette McNeely ma dziś 29 lat. Drugie dziecko aktora, które urodziła mu Tamara Hood – syn Christian, przyszedł na świat w 1990 roku. W 1993 roku Eddie Murphy wziął ślub z Nicole Mitchell, z którą doczekał się pięciorga dzieci – Brii, Mylesa, Shayne, Zoli i Belli. W 2006 r. aktor wdał się w romans z Mel B. z zespołu Spice Girls. Wokalistka urodziła im córkę, Angel Iris Murphy Brown. Co ciekawe, Eddie Murphy początkowo wypierał się ojcostwa, ale testy DNA nie pozostawiły wątpliwości, że to on jest ojcem dziewczynki.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Eddie Murphy znów zostanie ojcem. To jego dziesiąte dziecko!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz