Eddie Murphy idzie na rekord z liczbą dzieci?!Eddie Murphy niewątpliwie może pochwalić się liczną rodziną. Właśnie powiększyła się o kolejne dziecko – aktor przywitał na świecie dziewiątego potomka. Jego 36-letnia partnerka Paige Butcher urodziła córkę. Jakie imiona otrzymała dziewczynka?

55-letni Eddie Murphy po raz dziewiąty został ojcem. Jego córka przyszła na świat kilka dni temu. Dziewczynka otrzymała imiona Izzy Oona. To owoc związku aktora z 36-letnią Paige Butcher, z którą spotyka się od 2012 roku. Jak poinformował rzecznik komika, Murphy nie posiada się z radości: – Nie mógłby być szczęśliwszy. Eddie jest rodzinnym człowiekiem i kocha każde swoje dziecko. Świeżo upieczona mama i córka mają się dobrze.

Dla pary jest to pierwsze dziecko, ale dla Murphy’ego już dziewiąte. Gwiazdor ma piątkę dzieci ze swoją pierwszą żoną Nicole, z którą rozwiódł się w 2006 roku po 16 latach małżeństwa, a także trójkę dzieci z innych związków – w tym córkę z Melanie Brown, byłą wokalistką Spice Girls. Gratulujemy!
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Eddie Murphy idzie na rekord z liczbą dzieci?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz