Ed Sheeran zrzucił prawie 20 kg! Jak tego dokonał?Piosenkarz jest zupełnie nie do poznania na zdjęciach sprzed kilku lat!

Wszyscy pamiętamy, jak Ed Sheeran prezentował się jeszcze do niedawna. Ten wyjątkowo sympatyczny, wesoły i niezwykle utalentowany wokalista miał problem z nadwagą i dość często poruszał medialnie ten temat. Od pewnego czasu jednak, Ed stawał się coraz chudszy, a jego sylwetka smuklejsza. W świecie, który już dawno opanował trend bycia fit, odchudzania, diet i wszechobecnego liczenia kalorii, pojawiło się mnóstwo spekulacji: jak Sheeran to zrobił?

Oczywiście w przypadku takich gwiazd nie byłoby to szczególnie zadziwiające – najczęściej mają przecież swoich własnych trenerów personalnych, specjalnych kucharzy, którzy gotują im odchudzające dania, siłownię we własnej wilii i inne atrakcje, które zdecydowanie usprawniają im bycie fit i dbanie o sylwetkę.

Okazuje się jednak, że w przypadku Ed’a Sheerana wcale tak to nie wyglądało! Piosenkarz, który niegdyś wyznaczył sobie miesięczny budżet 1000 funtów, aby nie oderwać się od rzeczywistości i przestał wydawać pieniądze na szybkie samochody i różnego rodzaju diety.

Ed przyznał się, że jego głównym problemem, było ciągłe jedzenie pizzy i picie piwa, zwłaszcza jak wyruszał w trasę koncertową. To hamowało jego możliwości zrzucenia na wadze, pomimo że w trakcie koncertowania był bardzo aktywny fizycznie.
Żródło info i foto: joy.pl
lg share en Ed Sheeran zrzucił prawie 20 kg! Jak tego dokonał?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz