Ed Sheeran wraca po prawie roku przerwyEd Sheeran ponad rok temu ogłosił, że robi sobie przerwę w karierze. Teraz piosenkarz wraca z nową muzyką. Opublikował na Facebooku krótkie wideo, na którym zapowiada powrót oraz premierę nowego singla. Fani muzyka oszaleli. Ed Sheeran (25 l.) zasłynął w 2011 roku po premierze swojej debiutanckiej płyty studyjnej zatytułowanej “+”. Największą rozpoznawalność zdobył dwa lata później po premierze utworu “I See Fire” wykorzystanego w ścieżce dźwiękowej filmu “Hobbit: Pustkowie Smauga”.

W 2014 roku ukazał się jego drugi album pt. “x”, który był promowany takimi przebojami, jak “Sing” czy “Thinking Out Loud”. Pod koniec grudnia 2015 roku Ed Sheeran ogłosił zawieszenie działalności w mediach społecznościowych.

Ed Sheeran wraca po rocznej przerwie. Kiedy nowy singiel?

Niedawno Ed Sheeran powrócił na Facebooka, gdzie zmienił zdjęcie profilowe na tajemniczy, błękitny kwadrat. Fani muzyka zaczęli spekulować, czy jest to zapowiedź nowego singla oraz płyty. Nie mylili się. Teraz Ed Sheeran pokazał kilkusekundowy filmik, na którym ogłosił premierę nowego materiału. “Nowa muzyka już w piątek” – ogłosił.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Ed Sheeran wraca po prawie roku przerwy

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz