Ed Sheeran już po ślubie?Ed Sheeran jest już po ślubie! Autor hitu “Perfect” ożenił się ze swoją partnerką, Cherry Seaborn. Co wiemy na temat ich sekretnych zaślubin?

Ed Sheeran wziął ślub! Brytyjski wokalista wprost zasugerował, że ożenił się już ze swoją narzeczoną, Cherry Seaborn. Zapytany przez dziennikarza amerykańskiego serwisu Access o to, czy jest już po ślubie ze swoją wybranką, autor przebojów “Shape of You” i “Perfect” wymownie uśmiechnął się od ucha do ucha i pomachał palcem, na którym nosi srebrną obrączkę. Wygląda więc na to, że 27-letni gwiazdor w taki nietypowy sposób potwierdził, że jakiś czas temu wziął sekretny ślub! Co wiemy na temat tajemniczej ceremonii? Zmieszany artysta oczywiście przyjął gratulacje, ale wyznał, że nie lubi za bardzo dzielić się publicznie szczegółami ze swojego życia osobistego.

Ed Sheeran potwierdził swoje zaręczyny z Cherry Seaborn w styczniu tego roku. Co ciekawe, artysta poznał swoją przyszłą żonę już w czasach szkolnych, ale ich związek nie wytrzymał rozłąki, gdy Cherry poleciała na studia do Ameryki. Para zeszła się jednak w 2015 roku i od tamtego czasu zakochani są już nierozłączni.

Co wiemy o świeżo upieczonej żonie Eda Sheerana? Cherry Seaborn przyszła na świat 6 maja 1992 roku w angielskiej wsi Falkenham w hrabstwie Suffolk – ok. 100 km na północny wschód od Londynu. Jej hobby to podróżowanie oraz sport – wybranka Eda Sheerana lubi zarówno oglądać mecze, jak i sama grać, m.in. w hokeja. Po ukończeniu collegu wybrała się na studia do USA, gdzie zdobyła tytuł magistra zarządzania na Uniwersytecie Duke’a w Karolinie Północnej. Ma brata o imieniu Charlie.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Ed Sheeran już po ślubie?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz