Dziewczyna Wojewódzkiego popełniła przestępstwo?!Kolejne kontrowersje związane z Renatą Kaczoruk. Ukochana Kuby Wojewódzkiego na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie ze swoją siostrą bliźniaczką – Agatą. We wpisie pod zdjęciem oficjalnie przyznała, że siostry niejednokrotnie wykorzystywały to podobieństwo. Czy modelka łamała prawo? Renata Kaczoruk nie tak dawno podpadła internautom swoim skandalicznym zachowaniem w programie “Azja Express”. Na modelkę spadł grad krytyki, po tym jak w jednym z odcinków rzucała jajkami w Pascala, łamiąc tym samym umowę zawartą między wszystkimi uczestnikami show.

Ale jak się okazuje, Kaczoruk od dziecka ma naturę rozrabiaki.

Na swoim koncie zamieściła zdjęcie, na którym jest ze swoją siostrą bliźniaczką – Agatą. We wpisie pod fotografią przyznała się, że razem z siostrą wielokrotnie wykorzystywały swoje podobieństwo.

- Niektórzy nauczyciele do końca nie widzieli, że jesteśmy dwie. Ja pisałam za Agę sprawdziany z chemii a ona biegała za mnie na basen (ja miałam zbyt duże kompleksy). Wracałam na jej dowodzie tożsamości do Londynu, gdy zgubiłam swój paszport podczas Fashion Week i … inne nielegalne rzeczy – przyznała w komentarzu Renata Kaczoruk.

Tym samym modelka nieświadomie przyznała się do łamania prawa. Czy spotkają ją za to jakieś konsekwencje?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Dziewczyna Wojewódzkiego popełniła przestępstwo?!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz