Dziennikarka Polsatu walczy z ciężką chorobą!Joanna Górska, jedna z najbardziej znanych dziennikarek Polsat News, walczy z poważną chorobą. Kobieta umieściła na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym wytłumaczyła swoją nieobecność na antenie. Górska przypomniała o regularnych badaniach. Zaapelowała również o modlitwę

Joanna Górska jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek Polsat News. Jest wydawcą, gospodynią “Informacji” oraz “Nowego dnia”. Niedawno na profilu na Facebooku kobieta umieściła zdjęcie, na którym pozuje w windzie. Dziennikarka ma na głowie kolorową chustkę i widać, że jest w trakcie leczenia. “Kochani, nie ma mnie na antenie już jakiś czas. Pytacie dlaczego, a ja nie odpowiadałam… Czas powiedzieć, o co chodzi. Jestem chora. Wrócę jak tylko będę mogła. Wierzących proszę o modlitwę, niewierzących o trzymanie kciuków. Badajcie się! To bardzo ważne. Im szybciej się wie, tym większe szanse. Do zobaczenia” – napisała pod fotografią Joanna Górska. W komentarzach doprecyzowała, że choruje na raka piersi.

Kilka dni temu dziennikarka wrzuciła grafikę z różową wstążką. “Badaj cycki” – napisała. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo głosów wsparcia od fanów znanej dziennikarki. “Będzie dobrze! Nie ma innej możliwości!” – piszą, dodając przy tym “dużo siły”.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Dziennikarka Polsatu walczy z ciężką chorobą!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz