Dzieci Iglesiasa i Anny Kurnikowej urodziła surogatka?We wtorek w ciągu dnia portal TMZ podał informację, jedna z najbardziej lubianych gwiazdorskich par, Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa zostali rodzicami. I to od razu podwójnymi! 42-letni piosenkarz i 36-letnia gwiazda tenisa mieli już tydzień wcześniej przywitać na świecie bliźnięta. Jak doniósł serwis, dzieci miały urodzić się na Florydzie w USA. Wieści o narodzinach bliźniąt Iglesiasa i Kurnikowej były tym bardziej zaskakujące, że parze udało się utrzymać informację o ciąży w sekrecie przed mediami i fanami do samego porodu! Ta aura tajemnicy nie powinna jednak nikogo dziwić. Iglesias i Kurnikowa to przecież jedna z najbardziej tajemniczych par w show-biznesie. Fani pary tym chętniej zaczęli snuć „teorie spiskowe” na temat ich ciąży i porodu. Czy dzieci Iglesiasa i Kournikovej faktycznie urodziła surogatka, jak twierdzą niektórzy?

Fani Anny Kurnikovej od razu po ogłoszeniu narodzin dzieci jej i Enrique’a Iglesiasa wyłapali pewnie nieścisłości związane z okresem ciąży byłej tenisistki. Po przeanalizowaniu całej serii zdjęć sportsmanki, niektórzy z nich doszli do wniosku, że na ujęciach z ostatnich kilku miesięcy nie ma ani jednego śladu jej rosnącego brzuszka. A ten powinien przecież być całkiem spory, skoro gwiazda urodziła bliźnięta! Ostatnie nagrania, na których widać Annę, pochodzą z okresu wakacji. Od tego czasu Kurnikova decydowała się jedynie na selfie pokazujące jej twarz. Na zdjęciach z tego okresu nie uświadczymy fotek ukazujących jej sylwetkę. Nic dziwnego zatem, że amerykańscy internauci odważnie twierdzą na niektórych forach, że dzieci pary zostały urodzone przez surogatkę!

Teoria ta szybko trafiła na podatny grunt. Coraz więcej gwiazd w ostatnim czasie decydowało się bowiem na skorzystanie z usług surogatki. Ojcem dzieci urodzonych przez matkę zastępczą został niedawno Cristiano Ronaldo. Na dziecko noszone w przez sugoratkę czeka też Kim Kardashian. Nie od dziś spekuluje się, że z surogatek korzystają także polskie gwiazdy. Po porodzie o skorzystanie z takowej była „oskarżana” Natalia Siwiec. Modelka już wielokrotnie temu jednak zaprzeczała.

Czy Anna Kurnikova faktycznie nie urodziła dzieci Enrique’a Iglesiasa? Prawdy pewnie nie dowiemy się zbyt szybko…
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Dzieci Iglesiasa i Anny Kurnikowej urodziła surogatka?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz