Dwie suknie ślubne Edyty ZającEdyta Zając i Jakub Rzeźniczak wzięli wczoraj cichy ślub w Łodzi. Okazuje się, że modelka miała na tę okazję przygotowane aż dwie suknie ślubne! Jak je ocieniacie? Jak donosiliśmy wczoraj, kolejna para (po Marinie Łuczenko i Wojciechu Szczęsnym oraz Janie Klimencie i Lence Tvrzovej) zdecydowała się w tym roku sformalizować swój związek.

Edyta Zając to piękna modelka. Z kolei Jakub Rzeźniczak jest z pewnością jednym z najbardziej popularnych zawodników Legii Warszawa. Para spotykała się od kilku lat. Choć nie brakowało plotek na temat kryzysu w ich związku, koniec końców stanęli na ślubnym kobiercu. Pierwotnie uroczystość miała odbyć się równo rok temu. Przełożono ją jednak na czerwiec 2016 r. Wczoraj w Łodzi zakochani powiedzieli sobie sakramentalne “tak”.

Okazuje się, że Edyta Zając miała przygotowane na tę okazję dwie suknie ślubne projektu Tal Kahlon Bridal Couture. Obie bardzo stylowe: wśród komentarzy nie brakuje zachwytów, że było to doskonałe połączenie klasyki z nutką ekstrawagancji, które idealnie podkreślało urodę modelki.

Pierwszą panna młoda miała na sobie w kościele, drugą założyła zaś na wesele, na którym bawiło się prawdopodobnie ok 200 gości.
Żródło info i foto: Gala.pl
lg share en Dwie suknie ślubne Edyty Zając

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz