Dwayne Johnson został “Najseksowniejszym Mężczyzną Świata” magazynu “People”Co roku magazyn People nagradza Najseksowniejszego Mężczyznę Świata. Pierwszym w tym gronie był Mel Gibson, wybrany przez magazyn w 1985 roku. Ostatnio ten tytuł przypadł Davidowi Beckhamowi. Na koniec tego roku People przyznał tytuł Najseksowniejszego Mężczyzny Świata Dwayne’owi Johnsonowi. Aktor i zapaśnik samoańskiego pochodzenia, kojarzony z rolami w filmach akcji, to zupełnie inny typ mężczyzny niż ikona mody i zeszłoroczny laureat. Johnson udzielił magazynowi wywiadu, w którym przyznał, że droga do sławy i takiego wyróżnienia była długa i trudna. Podkreślił, że jako nastolatek miał duże problemy i nic nie zapowiadało, że odniesie w życiu sukces.

Byłem trudnym dzieckiem – wspomina The Rock. Robiłem dużo złych rzeczy. Wiele razy mnie aresztowano. Ale jednocześnie miałem duży szacunek dla moich nauczycieli i starszych. Nie byłem pewien, kim jestem, ani kim chciałbym być.

Porażka to coś, czego oczywiście nie chcemy. Odpycha nas, bo nie jest naszym ostatecznym celem – dodał. Kiedyś żałowałem tego, co robiłem. Ale znalazłem się w miejscu, gdzie zajrzałem w swoją dusze i nauczyłem się niczego nie żałować. Zrozumiałem, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Nawet jeśli ta przyczyna niekoniecznie jest w danym momencie dla nas jasna. Trzeba mieć wiarę w to, że powód w końcu zostanie ujawniony.

Zobaczcie zdjęcia Dwayne’a. Naprawdę jest “najseksowniejszy”?
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Dwayne Johnson został Najseksowniejszym Mężczyzną Świata magazynu People

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz