Drobna wpadka Margot Robbie!Margot Robbie pojawiła się na imprezie promującej film “Legion samobójców”. Piękna aktorka, która zazwyczaj zwraca uwagę swoją urodą, tym razem narobiła zamieszania kreacją. Średnio udaną, delikatnie mówiąc. O Margot Robbie zrobiło się głośno po tym, jak zagrała u boku Leonardo DiCaprio w filmie “Wilk z Wall Street”. Urodziwa 26-letnia Australijka od razu wskoczyła do wszelkich rankingów najpiękniejszych i najseksowniejszych aktorek. Zaczęto również doceniać kreacje, w jakich się pojawia na czerwonym dywanie.

Teraz Robbie zobaczymy w filmie “Legion samobójców”, gdzie wciela się w postać demonicznej Harley Quinn. Aktorka najwyraźniej bardzo wczuła się w rolę, bo już teraz postanowiła zacząć straszyć. Na imprezie promującej film, pojawiła się w różowej kreacji, która zagwarantuje jej miejsce w zestawieniu modowych wpadek.

Szeroki, bezkształtny kombinezon pozbawił zgrabną sylwetkę aktorki wszelkich walorów i spłaszczył jej biust. Stylizacja ta bardziej nam się kojarzy z wyprawą na łąkę i ganianiem motyli albo beztroskimi wakacjami u dziadków na wsi, niż z promocją wysokobudżetowego hollywoodzkiego filmu.
Żródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Drobna wpadka Margot Robbie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz