Drew Barrymore mówi o nieudanym małżeństwie!Drew Barrymore (41 l.) wyjawiła, dlaczego jej związek nie przetrwał próby czasu. Nie jest tajemnicą, że aktorka w przeszłości zmagała się z uzależnieniami od alkoholu oraz narkotyków. Drew Barrymore nie miała również szczęścia w miłości. Gwiazda dwukrotnie się rozwodziła.

Jej życie zupełnie się odmieniło, kiedy poznała biznesmena Willa Kopelmana.Cztery lata temu para wzięła ślub, doczekali się również dwóch córek. Drew Barrymore wielokrotnie podkreślała, że ojciec jej dzieci jest najlepszym, co mogło jej się przytrafić w życiu. Niestety, sielanka nie trwała zbyt długo.

Od kilku miesięcy krążyły pogłoski, że parze zupełnie się nie układa. Niedawno aktorka potwierdziła te doniesienia, informując, że czeka ją kolejny rozwód. Teraz, w rozmowie z “Popsugar” wyjaśniła, dlaczego ich miłość nie przetrwała próby czasu. Zapewniła, że nie chodzi o zdradę, a jedynie o to, że ich uczucie się wypaliło. Dodała, że zamierzają zostać przyjaciółmi i oboje zrobią wszystko, żeby ich córki jak najmniej odczuły skutki rozwodu.
Żródło info i foto: pOmponik.pl
lg share en Drew Barrymore mówi o nieudanym małżeństwie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz