Dramat Katarzyny Warnke. Mężczyźni podrywają jej męża!Jest uosobieniem męskości i wzdychają do niego miliony fanek. Ale nie tylko. Okazuje się, że Piotr Stramowski (31 l.) cieszy się dużym powodzeniem także wśród gejów! Tak przynajmniej twierdzi żona aktora, Katarzyna Warnke (41 l.).

– Jakiś czas temu byliśmy na wakacjach zagranicą. Na ulicach wielu facetów patrzyło na Piotrka z zainteresowaniem. Widziałam, że wielu z nich chciałoby go poderwać. Niektórzy podchodzili i próbowali z nim flirtować – mówi Faktowi aktorka.

Żona gwiazdora filmów Patryka Vegi (41 l.) nie jest o to zazdrosna. Uważa, że tak duże zainteresowanie ze strony męskiej części fanów męża powinno się traktować jako komplement. – Te zaczepki zupełnie mi nie przeszkadzają, nie mam z tym problemu. To chyba znaczy, że Piotrek po prostu ma coś w sobie – tłumaczy w rozmowie z nami dumna Warnke.

Jakiś czas temu w rozmowie z Faktem Warnke zdobyła się na zaskakujące wyznanie dotyczące swoich scen erotycznych i tego, jak reaguje na nie jej mąż. – Uważamy, że seks jest ważną częścią życia i warto to pokazywać. Piotrek jest zachwycony! Nie możemy czuć się winni, ani obwiniać drugiej osoby. Obydwoje pracujemy, obydwoje używamy swojego ciała i chcemy grać „w pełni” – wyznała nam Warnke.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Dramat Katarzyny Warnke. Mężczyźni podrywają jej męża!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz