Dorota Szelągowska urodziła córeczkę!Dorota Szelągowska urodziła? Wiele na to wskazuje! Jak podał dziś jeden z magazynów, dopiero niedawno najbliżsi i przyjaciele gwiazdy dowiedzieli się, że na świat przyszło właśnie drugie dziecko dziennikarki. Dorota Szelągowska miała powitać właśnie na świecie swoją córeczkę. Jak dała jej na imię? Kiedy została mamą? Sprawdźcie!

Dorota Szelągowska to duża gwiazda telewizji TVN Style i HGTV, w której prowadzi kilka programów. Jakiś czas temu dziennikarka zniknęła jednak z anteny stacji, bo – jak się potem okazało – była w ciąży ze swoim drugim dzieckiem. Teraz dotarły do nas informacje, że dziennikarka jest już po porodzie i powitała na świecie swoją pierwszą córeczkę. Jak donosi magazyn Party, prowadząca program “Domowe rewolucje” dała jej na imię Wanda!

Dorota Szelągowska przez cały okres trwania swojej ciąży bardzo dbała o prywatność swoją i swojego mężczyzny. Gwiazda nie wypowiadała się ani na temat swojego stanu błogosławionego, ani nowego partnera życiowego. O ciąży córki powiadomiła jej mama, znana pisarka – Katarzyna Grochola. Dopiero po kilku miesiącach Dorota Szelągowska pokazała zdjęcia tortu w kształcie jednorożca i kolorowe babeczki, które były znakiem tego, że dziennikarka zorganizowała tzw. baby shower. Wtedy nikt już nie miał wątpliwości, że gwiazda spodziewa się swojego drugiego dziecka (Dorota Szelągowska ma już nastoletniego syna Antka).
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Dorota Szelągowska urodziła córeczkę!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz