Dorota Szelągowska po ślubie!Dorota Szelągowska wzięła ślub. Córka Katarzyny Grocholi opowiedziała o porządkach w swoim życiu prywatnym w magazynie “Twój Styl”. Dlaczego nie jest stworzona do bycia w ciąży? Czemu myślała, że urodzi syna, a nie córkę? Jak wspomina małżeństwo z Adamem Sztabą?

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej lubianych gwiazd. Ma tysiące fanów w mediach społecznościowych i milionowe rzesze widzów, którzy z wypiekami na twarzy oglądają jej wnętrzarskie programy. Na co dzień jednak niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Teraz zrobiła wyjątek.

Dorota Szelągowska kilka miesięcy temu została po raz drugi mamą córki Wandy. “Nie podejrzewałam, że urodzenie córki tak na mnie wpłynie. W ogóle nie wierzyłam, że będę miała dziewczynkę, byłam pewna, że to syn. Mama powiedziała mi to pierwsza, podejrzewam, że jest szamanką. Kazała mi wyciągnąć dłoń, zdjęła pierścionek ze swojego palca, zawiesiła go na włosie, pomachała, pomruczała i orzekła: “Córka!”. Miałam już imię dla syna; Kazimierz, a tu proszę – Wanda Jadwiga” – wyznała w wywiadzie.

Teraz najważniejsze jest dla niej, aby jej córka nie musiała przechodzić przez to, co ona. “Wykonałam pracę nad sobą, byłam na terapii. Jestem dojrzałym człowiekiem” – wyjawiła.

Gdy zaszła w ciążę zniknęła z mediów. Nie publikowała też swoich zdjęć w mediach społecznościowych. Dlaczego? “Jestem po ciąży, w której przytyłam 30 kilogramów. Nie pozowałam do zdjęć w tym okresie, bo niechętnie pokazywałam się światu – nie jestem stworzona do bycia w ciąży. Cieszyłam się, że będę miała dziecko, ale nie cierpiałam być gruba, zmęczona i nieznośna. Kłamałabym, mówiąc: czuję się super, jestem w stanie błogosławionym! Teraz siedzę przed tobą w luźnym swetrze i mocno obciskających rajstopach, cięższa o 15 kilogramów, których prawdopodobnie nie zrzucę już nigdy” – zdradziła w magazynie “Twój Styl”.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Dorota Szelągowska po ślubie!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz