Dorota Gardias ma problemy przez dom!Wspólny dom miał scementować związek Doroty Gardias (35 l.) i jej nowego partnera. Niestety ich życie jest jednak dalekie od idylli. Jak dowiedział się Fakt, pogodynka wbrew oczekiwaniom ukochanego ima się teraz każdej pracy, by podreperować swój budżet nadszarpnięty zakupem willi. A przez to zakochani rzadko się widują. I kłopot gotowy!

Jeszcze rok temu gwiazda była zakochana w ojcu swojej córki Hani (2 l.), Piotrze Bukowieckim. Jednak później sprawy potoczyły się błyskawicznie. Dorota Gardias rozstała się z partnerem, by niedługo potem związać się z pracownikiem firmy motoryzacyjnej Krzysztofem Sawickim (33 l.). Para tak się zauroczyła, że postanowili razem zamieszkać w świeżo wybudowanym domu gwiazdy.

Gardias wychodzi z założenia, że po zakupie willi musi teraz brać każde zlecenie. – Dorota jest teraz rozchwytywana, a Krzysztof musi zostawać sam w domu. Prawie się nie widują, bo skupiona jest teraz na obowiązkach zawodowych. Na tym tle coraz częściej dochodzi między nimi do konfliktów – mówi nam znajoma dziennikarki TVN.

Ukochany prezenterki niechętnym okiem patrzy na jej częste wyjazdy. Uważa, że częste rozstania nie wyjdą im na dobre – szczególnie biorąc pod uwagę krótki staż ich związku. Gardias ani myśli go słuchać, co tylko zaognia spór. Czy zakochani w końcu dojdą do porozumienia?
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Dorota Gardias ma problemy przez dom!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz