Donald Trump na spotkaniu z Kanye Westem!Wygląda na to, że załamanie nerwowe Kanyego Westa oznacza spore problemy dla całej rodziny. Wstrzymane zostały zdjęcia do reality show Kardashianów, a Kim już zapowiedziała, że w ogóle nie planuje w nim występować. Nie wiadomo nawet, czy Kanye po wyjściu ze szpitala wróci do rodziny. Na razie zamieszkał z dala od Kim i dzieci. To już nie tylko kwestia bezpieczeństwa North i Sainta, bo raper podobno przestał się nimi interesować… Uważa tez, że czuje się już dobrze i zamiast wypoczywać, właśnie przyjechał do Nowego Jorku.

Okazuje się, że West przyleciał na wschodnie wybrzeże w konkretnym celu. Nawet w szpitalu nie przestał marzyć o władzy i wielkiej polityce. Dziś pojawił się w… Trump Tower i poprosił o spotkanie z prezydentem-elektem.

Tak, przyszedłem tu spotkać się z prezydentem – oświadczył West.

Donald Trump… zgodził się i zaproponował 15-minutową rozmowę. Kanyemu towarzyszyła jego świta wraz z kamerzystami. Była z nim Eli Linnetz, dyrektor kreatywna, która wyprodukowała wideoklipy Fade i Famous, a pilnował go kochanek Kris Jenner, Corey Gamble.

Spotkanie podobno miało charakter nieformalnej, luźnej rozmowy.

Jesteśmy tylko kolegami, po prostu kolegami, a on jest dobrym człowiekiem – powiedział Trump reporterom. Przyjaźnimy się od dawna. Rozmawialiśmy o życiu.

West nie chciał rozmawiać z mediami, powiedział tylko, że chce sobie zrobić zdjęcie z Trumpem. Na pożegnanie… objęli się.

Dbaj o siebie i do zobaczenia niebawem – powiedział Trump.

Nie wiadomo, o czym polityk i celebryta rozmawiali bez obecności kamer.
Żródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Donald Trump na spotkaniu z Kanye Westem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz