Dominika Gwit już po ślubie. Planuje powiększenie rodzinyDominika Gwit była gościem ostatniego odcinka programu Marcina Cejrowskiego, redaktora naczelnego serwisu Plejada.pl, “Gwiazdy Cejrowskiego”. W pokoju zwierzeń nie zabrakło pytań o ciążę i rodzinę. Co powiedziała aktorka?

Dominika Gwit przeżywa najszczęśliwszy czas swojego życia. Aktorka, która wiosną podbiła parkiet “Tańca z gwiazdami”, znalazła prawdziwą miłość, którą okazał się Wojciech Dunaszewski. Para jest zaręczona i niebawem weźmie ślub. Kolejnym krokiem w ich związku będzie dziecko.

Dominika Gwit wyznała w rozmowie, że intensywnie myśli o potomstwie.

- Nie wiem, jak Bóg da, to będzie. Zobaczymy, ja niczego nie zakładam, bo bycie matką to jest ogromna odpowiedzialność. Myślę o dzieciach i myślę też, że nie ma co czekać za długo, ale co będzie, to będzie. Czy jestem gotowa? Nie wiem, zadaję sobie to pytanie od dawna. Ja myślę, że będę gotowa na to dopiero, jak to się wydarzy – powiedziała Marcinowi Cejrowskiemu.

Aktorka ma prosty przepis na bycie dobrym rodzicem.

- Jak będę matką, to będziemy gadać. (…) myślę, że będzie przepięknie, że oboje zrobimy wszystko, by być dobrymi rodzicami. Jak jesteś dobrym człowiekiem, to będziesz dobrym rodzicem – zdradziła.
Źródło info i foto: Plejada.pl
lg share en Dominika Gwit już po ślubie. Planuje powiększenie rodziny

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz