Doda została skazana za pobicie Agnieszki SzulimPo ponad dwóch latach medialnej i sądowej batalii zapadł wyrok skazujący Dorotę Rabczewską za pobicie Agnieszki Szulim. Rozprawa trwała zaledwie 10 minut, żadna z pań nie pojawiła się na sali sądowej. Nie wiadomo jeszcze, w jakich okolicznościach Doda będzie musiała odpracowywać słynną awanturę.

Wyrokiem Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie z dnia 24 marca 2016 r. sygn. akt VIII K 376/14 Dorota R. została skazana na karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 40 godzin w stosunku miesięcznym. Sąd zasądził również od oskarżonej na rzecz oskarżycielki posiłkowej zwrot poniesionych przez nią wydatków w postaci opłaty oraz koszty sądowe – informuje Sąd Rejonowy.

To nie koniec sądowych przygód obu celebrytek. Nadal toczy się rozprawa, w której to Doda pozwała Agnieszkę Szulim. Ucierpiał między innymi paznokieć wokalistki. Pamiętacie jeszcze, o co poszło?
Żródło info i foto: wp.pl
lg share en Doda została skazana za pobicie Agnieszki Szulim

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz