Doda znów szokuje. Chodzi o dzieciDorota Rabczewska była pierwszym gościem nowego programu Hanny Lis „Miedzy słowami”. Piosenkarka opowiedziała o wyzwaniu, jakim dla artystki była rola w filmie Patryka Vegi „Pitbull. Ostatni pies”. Tłumaczyła też, dlaczego nie planuje zostać matką, podkreślając między innymi, że musiałaby się wyprowadzić z Polski, bo nie mogłaby wychowywać tu swoich dzieci.

Dorota Rabczewska w wywiadzie z Hanną Lis w programie „Miedzy słowami” przyznała, że nie przejmuje się krytyką na temat zdolności aktorskich, jakie zaprezentowała w filmie „Pitbull”. Piosenkarka dodała także, że praca na planie okazała się dla niej sporym wyzwaniem. – Nie mam wehikułu czasu, nie przeteleportuję się pół roku wstecz. Już jest zagrane – wyznała. – Nauka scenariusza, trzymanie się tego, co jest danego dnia zaplanowane, poranne wstawanie. Ja mam zupełnie inny czas. Od blisko dwudziestu lat kładę się o trzeciej, a wstaję o jedenastej. Tutaj było inaczej. Musiałam się dostosować, a miałam ciągły jet lag na planie – powiedziała Doda.

Wokalistka szczerze odpowiedziała Hannie Lis na pytanie czy w przyszłości planuje zostać matką. – Nie. Nigdy nie chciałam. Po pierwsze dlatego, że moje doświadczenie z mężczyznami wiąże się z tym, że rozstania są z wielkim hukiem i dochodzę do siebie bardzo długo, a daję z siebie wszystko, a potem jeszcze książki na mój temat są pisane przez mojego byłego męża czy narzeczonego, więc to jest słabe – powiedziała Dorota. I dodała, że nie chciałaby, aby jej dzieci czytały “co tatuś napisał”. – Po drugie, musiałabym wyprowadzić się z Polski. Nie wyobrażam sobie, że miałabym je tutaj wychowywać. Nie zrobiłabym im tego – powiedziała Doda.
Źródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Doda znów szokuje. Chodzi o dzieci

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz