Doda zawiodła się na Jerzym Owsiaku!20 lat wspomagała Jurka Owsiaka (65 l.) i jego Orkiestrę. Teraz jednak powstała całkiem spora rysa na tej przyjaźni. Doda (33 l.) bez ogródek mówi do szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: – Zawiedliście mnie. Nie będę się narzucać.

O co poszło? Otóż piosenkarce odmówiono możliwości zareklamowania na wizji sukienki, którą oddała na aukcję. Dodę zaproszono do udziału w Orkiestrze w grudniu minionego roku. Miała na żywo pokazać i zachwalić swoją sukienkę z festiwalu w Opolu, którą oddała na szczytny cel. Kiedy jednak usłyszała, że TVN nie chce, aby udzielała jakichkolwiek wypowiedzi, zdenerwowała się. – Rozumiem, że dany mi “ban” uniemożliwia te 30 s, które sztab chciał poświęcić mi na antenie? – pytała organizatorów. Według niej za wszystkim stoi gwiazda stacji Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.), dawniej Szulim, z którą toczy batalie w sądzie.

Wokalistka napisała też specjalny list do Jurka Owsiaka. Nie spodziewała się, że WOŚP nie stanie po jej stronie. “Mamy zamknięty i wypełniony już cały scenariusz finałowego programu TV. Jego treść tworzy zespół koordynujący temat u nas w Fundacji. Z przyczyn czasowych nie daliśmy rady uwzględnić w nim rozmowy z Dodą” – czytamy w odpowiedzi napisanej w imieniu Owsiaka.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Doda zawiodła się na Jerzym Owsiaku!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz