Doda zachwyciła na festiwalu w Cannes?Doda po raz drugi w życiu pojawiła się na festiwalu filmowym w Cannes. Tym razem bardzo starała się jednak, aby nie powtórzyć swojej zeszłorocznej wpadki na czerwonym dywanie. I choć po raz kolejny towarzyszył jej Emil Stępień – rok temu jeszcze przyjaciel, dziś już mąż, to jednak gwieździe udało się uniknąć faux pas na festiwalowych schodach. Doda zaprezentowała się na czerwonym dywanie w dwóch kreacjach. Obu olśniewających! W której wyglądała lepiej?

Kiedy w Polsce rozgrywa się afera wokół domniemanych nowych zarzutów dla Dody, postawionych jej przez prokuraturę, gwiazda w tym czasie w najlepsze bawi się na festiwalu filmowym w Cannes. Doda debiutowała na nim już rok temu. Wtedy wielki debiut zepsuła jej jednak Agnieszka Jastrzębska, donosząc w polskich mediach m.in. o tym, że Doda wdarła się na czerwony dywan w czasie, gdy przebywać na nim mieli prawo jedynie zaproszeni goście VIP. Póki co w tym roku obyło się bez podobnych nieporozumień, a Doda wykorzystała zaproszenie, aby zabłysnąć (dosłownie i w przenośni) w kolejnych kreacjach. W której wyglądała lepiej?

Na pierwszą premierę wieczoru Doda założyła krótką, lejącą się, srebrną sukienkę do Alexandra Vauthiera. Swoją kusą spódniczką Doda pochwaliła się na kilku zdjęciach na Instagramie. Podczas premiery towarzyszył jej mąż, Emil Stępień, który zapraszany jest na festiwal w Cannes jako producent filmowy. Teraz w podobnej roli pojechała także sama Doda.

Doda i Emil tego samego dnia mieli również zaproszenie na jeszcze jedną premierę. Chodzi tu o film Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”, który został bardzo dobrze przyjęty na festiwalu – publiczność oklaskiwała obraz po jego pokazie przez niemal 15 minut (!), o czym Doda na bieżąco informowała na swoich InstaStories. Przy okazji w sieci zamieściła też zdjęcia swojej „kosmicznej” kreacji, w której pojawiła się na premierze. Do jasnej, błyszczącej sukni z głębokim rozcięciem z przodu i odsłoniętymi plecami, gwiazda dobrała opaskę na szyję z takiego samego materiału i fikuśną falę z włosów na czubku głowy.
Źródło info i foto: Gala.pl
lg share en Doda zachwyciła na festiwalu w Cannes?

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz