Doda wzięła ślub w Hiszpanii!A to dopiero niespodzianka. Doda (34 l.) od dwóch dni jest mężatką! Wokalistka wzięła tajny ślub z producentem Emilem Stępniem (41 l.). Para pobrała się na południu Hiszpanii w kurorcie Marbella. Dokładnie w tym samym miejscu w zeszłym roku doszło do zaręczyn pary.

W sobotę na profilu Dody pojawiło się zdjęcie obrączek z podpisem: “Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż”. Sporo osób uznało to za żart, bo jeszcze kilka dni wcześniej w jednym z wywiadów Doda zapewniała, że z Emilem łączy ją jedynie przyjaźń. Jednak kilka godzin później pojawiło się kolejne zdjęcie – już w ślubnych ubiorach. “W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego…” – napisała. Jak udało nam się dowiedzieć, na uroczystości byli obecni rodzina oraz przyjaciele pary. Większość gości o terminie wylotu dowiedziała się w ostatniej chwili. Przyjaciel Dody z Ciechanowa Dżaga na ceremonię wyleciał z Warszawy dopiero w sobotę przed południem. Przyjęcie weselne odbyło się w jednym z bardziej luksusowych hoteli – Villa Padierna Palace. Z jego usług wcześniej często korzystali Doda i Emil.

Goście do swojej dyspozycji mieli: pola golfowe, SPA, siłownię oraz łaźnię. Również tam, w niedzielę, miały miejsce poprawiny. Doda i Emil znają się od ponad dwóch lat. Połączyła ich współpraca przy filmie “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, do którego Doda zaśpiewała piosenkę. Z czasem ich relacje biznesowe przerodziły się w przyjaźń, a ostatecznie – w miłość.

Artystka wyjaśniła, dlaczego nie zdradziła, że jest w związku z producentem. “Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w siłę z dala od mediów… ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! Kocham Go!” – napisała.
Źródło info i foto: se.pl
lg share en Doda wzięła ślub w Hiszpanii!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz