Doda wygrała w sądzie z Emilem Haidarem!Doda kolejny raz ma powody do świętowania. Dopiero co wygrała w sądzie z Agnieszką Woźniak-Starak, a teraz uporała się także z byłym ukochanym, który oczekiwał, że ta po rozpadzie związku zwróci mu wszystkie drogie prezenty. Cóż, choć Rabczewska wcale nie musi tego robić, odda pierścionek… kurierem!

Emil Haidar (35 l.) zrozumiał, że z Dodą (32 l.) się nie zadziera. Były narzeczony gwiazdy podał ją do sądu żądając zwrotu drogich prezentów, które jej podarował. Wczoraj przegrał sprawę. Doda nie musi oddawać mu pierścionka zaręczynowego wartego 250 tys. złotych!

Batalia sądowa nie trwała długo. Już po pierwszej rozprawie sąd uznał, że roszczenia milionera są absurdalne. Drogie kreacje i pierścionek wart fortunę Doda może zatrzymać. Piosenkarka uniosła się jednak honorem i postanowiła dać swojemu byłemu kolejnego prztyczka w nos. – Teraz Doda z przyjemnością odeśle mu pierścionek kurierem – poinformował Fakt menedżment gwiazdy. – Ona sama kupowała mu sporo drogich rzeczy i nawet gdy było między nimi źle, nigdy nie żądała zwrotu – mówi nam z kolei znajomy gwiazdy. Emil i Doda rozstali się rok temu, po kilkunastu miesiącach burzliwego związku.

To już kolejny proces, jaki w ostatnim czasie wygrała Doda. Niedawno informowaliśmy o wyroku uniewinniającym Rabczewską. Sprawa dotyczyła słynnego pobicia Agnieszki Woźniak-Starak w toalecie podczas imprezy. Najwyraźniej gwiazda czuje się w sądzie jak ryba w wodzie.
Żródło info i foto: Fakt.pl
lg share en Doda wygrała w sądzie z Emilem Haidarem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz