Doda wygrała proces z Haidarem!Niedawno Doda “pochwaliła się”, że jej związek z Emilem Haidarem zakończył się nie tylko medialną kłótnią, zwrotem wszystkich prezentów, porysowaniem samochodu, ale i sześcioma sprawami, które były narzeczony założył jej w sądzie. Dorota nie mogąc pogodzić się z losem “recydywistki” wzmożyła aktywność w sieci, gdzie coraz odważniej atakuje Haidara, nazywając go “uchodźcą” i “idiotą”. Przy okazji poniżania byłego kochanka zaapelowała do wszystkich swoich fanów, aby się za niego modlili, a każdą modlitwę oznaczali hasztagiem #prayforHaidar.

Rabczewska mimo niedawnej wizyty w kajdankach w prokuraturze, zapewnia że nie odpuści Emilowi. Jej upór w dążeniu do upokorzenia byłego partnera znalazł właśnie swój finał w sądzie. Jak informuje Super Express, Doda została uniewinniona w sprawie o zniesławienie, którą założył jej Haidar. Dziś w jednym z warszawskich sądów odbyła ostatnia rozprawa. Podobno na ostateczną decyzję sędzi miało wpływ dodatkowe przesłuchanie, które odbyło się w zeszłym tygodniu.

Doda została uniewinniona – obwieścił w gazecie obrońca piosenkarki, mecenas Adam Gomuła.

Wyrok potwierdza rzecznik prasowy do spraw karnych Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia:

W dniu dzisiejszym Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia, w II Wydziale Karnym wydał wyrok w sprawie Pani Doroty R. pod sygnaturą II K 919/16 – czytamy w komunikacie przesłanym do naszej redakcji. Na mocy tego orzeczenia Pani Dorota R. została uniewinniona od popełnienia zarzucanego jej czynu z art. 212 k.k. Wyrok jest nieprawomocny.

Okazuje się, że Dorota całą sprawę rozegrała bardzo sprytnie. Jak twierdzi tabloid “piosenkarka na pytania dlaczego w kilku wypowiedziach medialnych wypowiadała się nieprzychylnie na temat byłego partnera, odpowiedziała że nie mówiła o Emilu, a o kimś zupełnie innym”. Haidar szczegółowo przeanalizował publiczne wystąpienia Dody i chciał dowieść przed sądem, że oczerniające go wypowiedzi celebrytki “popsuły mu wizerunek, przez co jego firma straciła klientów”.

Haidar nie kryje rozgoryczenia decyzją sądu i piosenkarkę wprost nazywa “kryminalistką”.

Dopóki Pan Minister Ziobro nie zrobi porządku z sądami, dopóty kryminaliści będą uniewinniani… – powiedział w Super Expressie. Ale skoro twierdzi, że nie mówiła o mnie…
Źródło info i foto: Pudelek.pl
lg share en Doda wygrała proces z Haidarem!

5 ostatnich postów użytkownika admina

Pozostaw komentarz